“Mākslas žurnāli”

Jau kādu laiku mani ir piesaistījusi šī mākslas žurnālu padarīšana un šeit es vēlējos ar to padalīties. Tātad – kas gan īsti ir šie mākslas žurnāli un to veidošana?
 

“Art journaling is about the creative process of pulling together color, words and images as you wish on a page. Unlike many other forms of art, it is not about the outcome.” ~ Tammy Garcia

Savu mākslas žurnālu vari  veidot kā vēlies, piemēram manos žurnālos ir atrodami ne tikai zīmējumi. Es to veidoju līdzīgu dienasgrāmatai, taču dažreiz vārdus aizvietoju ar krāsām. Es, savā mākslas žurnālā, gan līmēju, gan rakstu, gan zīmēju, dažreiz pat veidoju sarakstus, kā arī žurnāla aizmugurē, aploksnē, kolekcionēju dažādas sīkas lietiņas, lapas, polaroidu bildes.

image

Šajā attēlā 🔝 redzami abi mani žurnāli. Kreisajā pusē redzamais žurnāls vēl nav pabeigts, taču otrs (labajā) ir sākts 2015.gada aprīlī un pabeigts 11.oktobrī. Tajā pašā dienā sāku savu otro žurnālu, kuru, kā jau teicu, vēl neesmu pabeigusi.
Un tagad – dažas no manām žurnāla lappusēm:

image

image

image

image

image

image

image

image

Atceries, ka nav jābūt māksliniekam lai veidotu kaut ko šādu. Arī man zīmēšana nekad nav īpaši labi padevusies, taču ir brīži, kad vienkārši vēlos to darīt. Tad parasti es vienkārši ņemu rokā mākslas žurnālu un ķeros klāt ķēpāšanai.
Ceru, ka raksts noderēja un patika! Līdz nākamajai reizei.


2 thoughts on ““Mākslas žurnāli”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s