Februāra (un vēl kādu citu laika posmu) favorīti

Sveiki! Jā, zinu jau zinu – rakstījusi un publicējusi neesmu jau ilgi. Ļoti ilgi.
Labs nāk ar gaidīšanu, kā saka. Bet to cik viss šis būs labs – vērtējiet paši (komentāru sadaļa zem raksta vienmēr ir iespēja Jums, lasītājiem uzrakstīt savu viedokli). Vai arī labāk to nedariet (nerakastiet), jo es vēl nezinu vai man vispār sanāks kaut ko uzrakstīt.
Tātad, te nu būs – mani februāra favorīti!

image

GRĀMATAS:
Februāris man bija diez gan liels lasīšanas mēnesis. Lūk arī īsumā par dažām no šomēnes izlasītajām grāmatām;

A WORK IN PROGRESS – CONNOR FRANTA
Iespēju izlasīt šo grāmatu gaidīju jau ilgi, un kad beidzot tiku pie lasīšanas biju priecīga, jo grāmata patiešām piepildīja visas manas iedomas, saistībā ar grāmatas saturu. Connor Franta jau diez gan ilgu laiku ir viens no maniem mīļākajiem “youtuberiem”, tāpēc bija interesanti uzzināt kaut ko vairāk par viņa bērnību, visas šīs interneta popularitātes sasniegšanu. Teikšu godīgi – šīs youtuberu grāmatas man parasti īpaši nepatīk (Zoellas grāmata Girl Online, manuprāt bija patiešām neinteresanta), tā nu es biju satraukta un cerēju, ka “A WORK IN PROGRESS” man neliksies tāda pati. Un… Man patiešām patika šī grāmata, par ko biju patiešām priecīga. Visas šīs senās bērnības un ne tik seno Connora pusaudžu gadu atmiņas ir papildinātas ar skaistām, mazliet smieklīgām un interesantām fotogrāfijām, autora vecāku komentāriem, un dažādiem sarakstiem, piemēram “Kas mani dara laimīgu”, vai arī pilnu tekstu no viņa paša (un arī mana) mīļākā youtube video, no saviem. Grāmata ir patiešām skaista un interesanta, man ļoti patīk arī viss noformējums.

People are people and they all have something to say.

image

ALL THE BRIGHT PLACES – JENNIFER NIVEN
Šī grāmata ir kaut kas lielisks. Neko daudz gan nevarēšu pastāstīt par to, jo vēl neesmu atguvusies no lasīšanas (pabeidzu vakardien), bet varu pateikt vienu; lai cik dīvainas man likās pirmās šīs grāmatas lappuses -ir vērts lasīt tālāk. Šī grāmata patiešām ir kaut kas lielisks. Izlasiet. Vienkārši izlasiet to. Tā tagad ir viena no manām visu laiku mīļākajām grāmatām.

The great thing about this life of ours is that you can be someone different to everybody.

image

MY HEART & OTHER BLACK HOLES – JASMINE WARGA
Šī ir vēl viena patiešām laba grāmata, kura man patiešām patika. Beigas varēja būt mazliet citādākas, bet tas jau ir cits stāsts. Man patika. Ir vērts izlasīt. Stāsts ir par meiteni, kurai ir depresija sava tēva dēļ. Viņa sastopas ar puisi, kurš sevi vaino māsas nāvē. Un tā arī sākas šis stāsts.

You can’t live for miracles.

image

Citas grāmatas, ko izlasīju, bet aprakstus nerkastīšu, jo vairs neatceros notikumus šajās grāmatās
RĪGA – MASKAVA – SABĪNE KOŠEĻEVA

image

EMMA GLORIJA UN SARKANĀ ILGU GRĀMATA – HENRIKA ANDERSONE

image

MŪZIKA:
Šajā mēnesī, kā jau vienmēr, klausījos nedaudz no visa. Mazliet ko smagāka, mazliet popmūziku, mazliet alternatīvo mūziku. Un kas man patika vislabāk? Te būs dažas no dziesmām/albumiem:

BLURRYFACE TWENTY ONE PILOTS
Šis albums viennozīmīgi ir šajā sarakstā. Visas dziesmas ir labas, taču visvairāk patīk “We don’t believe whats on TV”.
image

BRING ME THE HORIZON – THAT’S THE SPIRIT
Avalanche, Drown – šīs divas dziesmas noteikti ir manas favorītdziesmas no visa BMTH jaunākā albuma, taču arī pārējās ir ļoti labas.
image

Vēl dažas citas labas dziesmas:
LOST IT TO TRYING (PAPER TOWNS MIX) – SON LUX
HOLOCENE – BON IVER
TWICE – LITTLE DRAGON
PEOPLE ARE STRANGE – THE DOORS
MR BRIGHTSIDE – THE KILLERS
VILCENE – THE SOUND POETS
MĀSA NAKTS – PRĀTA VĒTRA

SERIĀLI:

Pirms pāris mēnešiem seriālus neskatījos vispār, taču tagad esmu atklājusi to burvību, un viss – man vairs nav filmu par ko uzrakstīt. Tikai seriāli.

THE VAMPIRE DIARIES
Šis seriāls mani sākumā īpaši nepiesaistīja, un tad, pēc pāris epizodēm viss aizgāja – sākās mana fantastikas seriālu fāze. Sāku no pirmās sezonas (jau pirms 2 mēnešiem) un pēc mēneša biju panākusi skatītājus, kuri seriālam sekoja līdzi jau no 2009.,vai kura tur gada, kad TVD vispār sāka rādīt, un tagad skatos vienu 7.sezonas sēriju reizi nedēļā, kā jau visi.
image

THE MAGICIANS
Jauns seriāls, kuru arī es pavisam nesen sāku skatītos. Burvestības, maģija un jau no pirmās sērijas – visdažādākie notikumi un noslēpumi, kas jāatklāj. Izaugušiem Harija Potera faniem, ja tā var teikt.
image

SHADOWHUNTERS
Iespējams esi lasījis vai redzējis “The Mortal Instruments” grāmatu vai filmu. Te nu būs arī seriāls. Patiesību sakot šī ir sāpīga tēma man, jo filma man patiešām patika, taču tā nenopelnīja tik daudz cik vajadzētu un tika sākts seriāls. Vēl sliktāk – bez man jau iemīļotajiem filmas aktieriem. Filmā visa šī fantastiskas pasaules vide man patika labāk, nekā seriālā. Un tomēr es to turpinu skatīties, jo ēnu mednieki paliek ēnu mednieki.
image

FRIENDS
Kad man ir brīvs brīdis un slikts noskaņojums ir laiks šim seriālam. Pašlaik esmu 3.sezonā.
image

NOTIKUMI:
     
Kino apmeklējumi
Iepirkšanās
Ēnu diena
Skolas balle
Pastaigas pa Rīgu
Botāniskais dārzs

Tas arī viss, ko spēju atcerēties. Huh. Vismaz to es paveicu – uzrakstīju jaunu rakstu. Ceru, ka patika un līdz nākamajai reizei!


One thought on “Februāra (un vēl kādu citu laika posmu) favorīti

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s