Viens gads blogojot

image

Šodien, pirmajā jūnijā atjēdzos, ka šī vairs nav parasta vasaras iesākuma diena. 1. jūnijā es taču uzsāku šo blogu! Teikšu godīgi – ne pašu pirmo. Blogojusi esmu jau kopš kāda.. hmm… 2013. gada, varbūt, kad manas domas bija vēl nesakarīgākas un raksti – vēl retāki. Un tad notika šis. Nu, šis blogs, es domāju. 2015. gada 1. jūnijā ievietoju savu pirmo rakstu ar nosaukumu “par to kas vispār šeit notiks un vēl par kaut ko citu” vai kaut kā tā. Es tiešām neatceros un man ir slinkums to rakstu meklēt, lai gan nebūtu jau tik daudz jāmeklē, nemaz tik daudz neesmu te sarakstījusi šī gada laikā. Varēju labāk.  Nu nekas. Būs jau arī nākamās iespējas.
Tātad, kas ir mainījies šī gada laikā?
Es atklāju par tādu Latvijas interneta sabiedrības daļu kā blogeri. Nu, precīzāk sakot, iepazinos ar to mazliet labāk, atklājot, ka nemaz tik traki jau nav. Blogeri nemaz nav izmiruši – visu vecumu, veidu, ja kādam latvietim gribas kaut ko palasīt internetā – būs ko lasīt.
Es pati sāku vairāk pievērsties tieši latviešu interneta personībām.
Sapratu, ka ar blogiem, it īpaši jau Latvijā, ir grūti kaut ko sasniegt un tur ir nepieciešama liela centība, pacietība un diez gan ilgs laiks.
Sāku novērtēt savus lasītājus. Ja piemēram youtube viens skatītājs parasti neko īsti nenozīmē tad te, LV blogu vidē tas ir kaut kas. Iedomājies, tas ir viens cilvēks, kas izlasa tavas domas!
Kādi plāni otrajam sadzirdetklusumu bloga dzīves gadam?
Hmm, te nu man jāpadomā.
Publicēt rakstus regulārāk, vairāk censties.
Rakstīt oriģinālāk, interesantāk un beidzot iemācīties lietot komatus(!!!!).
Liels paldies visiem, kas lasa šos rakstus!


5 thoughts on “Viens gads blogojot

  1. Novēlots apsveikums bloga dzimšanas dienā! 🙂

    Jau jau pati piekasies sev pie komatiem, tad atļaušos būt sīkumains ar to, ka pareizi ir nevis ”orģināls”, bet gan ”oriģināls”, bet tas tā 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s