Danse Macabre – Lauras Dreižes fantastikas triloģija

     Kamēr rakstu austiņās skan; Saint Motel – Cold Cold Man
Tā kā visas šīs triloģijas grāmatas lasīju dažādos laikos, nevis pēc kārtas, izlēmu savu vērtējumu uzrakstīt par visu triloģiju kopumā. Pašlaik uz mana galda atrodas vien trešā un noslēdzošā daļa – Debesu lauskas. Gan triloģijas, gan katras daļas atsevišķie nosaukumi man ļoti patīk, taču vāka noformējumi – ne tik ļoti. Un tomēr, nevērtēšu grāmatu pēc tās vāka un rakstīšu savas domas par pašu triloģijas saturu. Bet kāpēc gan iesāku lasīt triloģiju, ja vāka noformējums nepiesaistīja? Pavisam vienkārši – autores dēļ. Lauras Dreižes grāmatas ‘atklāju’ jau pirms pāris gadiem, pat īsti neatceros kā, un tās man ļoti iepatikās. Tā nu ieraugot bibliotēkas plauktā arī šo triloģiju es protams ķēros pie lasīšanas.
Grāmatu galvenā varone ir Viktorija Roze Elingtona, kuras piedzīvojumi iesākas jau pirmajās ‘Deja ar nāvi’ grāmatas rindiņās, kad meitene iestājas maģijas akadēmijā, tiem turpinoties visā triloģijā. Autore Viktoriju radījusi kā drosmīgu, uzņēmīgu, taču arī ļoti jūtīgu personību. Meitenes piedzīvojumi turpinas un kļūst aizvien bīstamāki un, protams, interesantāki lasītājiem, Viktorija sastopas ar daudziem notikumiem un lietām, par kurām iepriekš pat iedomāties nevarēja.
Mana šīs sērijas favorīt-grāmata noteikti ir pati pirmā – ‘Deja ar nāvi’, maģijas akadēmijas dēļ, jo burvju skolas vienmēr visu padara vēl labāku.
Triloģija man likās nedaudz grūtāk lasāma, kā pārējās Dreižes grāmatas, taču kopumā man patika! Iesaku šo grāmatu izlasīt visiem maģijas, burvju skolas un fantastikas cienītājiem.
image


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s